poniedziałek, 3 września 2012

Włosomaniactwo

Wciągnęło i mnie, a właściwie wciąga coraz bardziej. Jak na razie moja pielęgnacja jest dość chaotyczna, ciągle nie wiem co do końca odpowiada moim włosom, a czego się wystrzegać i czasem męczy mnie to, bo chciałabym - już, już! Jak najszybciej! Jednak ostatnie włosowe porównanie (lipiec 2011 i sierpień 2012) dało mi dodatkową motywację i znak 'to ma sens'! Mimo, że porządne dbać o włosy zaczęłam dopiero około trzech miesięcy temu - widzę różnicę i to sporą, chociaż wstydzę się ją zaprezentować (dużo brakuje im do ideału, a ja z natury wstydniś ;) ).
Gdzie szukam inspiracji/motywacji? Po prostu na wielu innych włosowych blogach, na prawdę, wiele dziewczyn ma tak wspaniałe włosy, że mogłabym codziennie przed snem pokazywać ich zdjęcia swojej czuprynie i mówić 'Widzicie je?! Właśnie tak macie wyglądać!'. Hehe. ;)
Taka mała pozytywna zazdrość, ale mam nadzieję, że niedługo i ja stanę się guru własnej włosowej pielęgnacji. :)

5 komentarzy:

  1. Dawaj znać jak Ci idzie bo jestem bardzo ciekawa! :) Ja mimo dwumiesięcznego wzmożonego pielęgnowania włosów dalej nie wiem co najbardziej będzie służyć moim włosom. Uczę się metodą prób i błędów, a masek, odżywek mam z 8463567 :)

    OdpowiedzUsuń
  2. nie ma co się wstydzić, zdjęcia porównawcze bywają bardzo motywujące ;) chętnie zobaczyłabym Twoje włosy :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każde słowo. :)